ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با کسب مجوز از وزارت آموزش پروش و بصورت استانی انجام می شود ، به این صورت که آموزش و پرورش هر استان دارای سایت ثبت نامی مجزا می باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نامی استان خود می توانند اقدام به ثبت نام نمایند . طبق سال های گذشته انتظار می رود ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98 در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم در نیمه اول اسفند ماه آغاز شود . در اکثر استان ها ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود ، با این حال احتمال می رود در بعضی از استان ها ثبت نام به صورت حضوری و با مراجعه به مدارس انجام شود . لذا ممکن است نحوه ثبت نام آموزش پرورش در بعضی استان ها تغییر پیدا کند که در آنصورت اطلاعات درج شده در این مقاله به روز رسانی خواهد شد . در ادامه این مقاله قصد داریم با توجه به پراکندگی سایت ثبت نام نمونه دولتی 97 - 98 در استان های مختلف ، نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی در هر استان ( حضوری یا اینترنتی بودن ) و همچنین برای استان هایی که ثبت نام بصورت اینترنتی انجام می شود سایت ثبت نام آن استان را معرفی کنیم .


 ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت استان به استان می باشد . 

سایت ثبت نام نمونه دولتی 97 - 98

در جدول زیر 4 ستون وجود دارد که در ستون اول نام استان ها ، در ستون دوم آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی 97 - 98 ، در ستون سوم نحوه ثبت نام نمونه دولتی که ممکن است به صورت حضوری یا غیر حضوری ( اینترنتی ) باشد و در ستون آخر زمان ثبت نام مشخص شده است . داوطلبان میتوانند با مشاهده جدول زیر از نحوه و سایت ثبت نامی استان خود اطلاع پیدا کنند . لازم به ذکر است مشاوران مرکزمشاوره تحصیلی هیوا آماده اند که ثبت نام نمونه دولتی شما یا فرزندتان را از هرجای ایران که هستید تنها با یک تماس تلفنی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند ، برای این کار کافیست از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

 


 
 
استان سامانه ثبت نام نحوه ثبت نام زمان ثبت نام
تهران azmoon.tehranedu.ir/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
شهرستان های تهران reg.teo.ir/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
اصفهان sanjesh.isfedu.ir/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
آذربایجان شرقی 217.219.129.37:8010/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
آذربایجان غربی 10.114.1.21/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
اردبیل 217.219.153.218/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
بوشهر buedusanjesh.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
ایلام new.azmoon-ilam.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
کرمانشاه 217.219.218.110 ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir:8088/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
سیستان بلوچستان 78.38.114.104 ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
خراسان رضوی sampad.khedu.ir/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
خراسان جنوبی sanjesh.skedu.ir:8010 ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
خوزستان 10.232.115.97:8090 ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
گلستان azmoon.goledu.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
گیلان sanjesh.giledu.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
همدان aph-azmoon.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
کرمان sanjesh.kermanedu.ir/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
مرکزی markazi.natije.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
لرستان 85.185.236.7:8080/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
کردستان 10.249.7.199:8080/ ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
قم asazmoon.qomedu.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
چهارمحال و بختیاری chbsanjesh.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
سمنان nemone.iranschl.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
البرز 109.110.173.209 ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
یزد result.yazdedu.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
هرمزگان 10.187.50.27 ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
فارس sanjesh.farsedu.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
مازندران mazandazmoon.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیست
کهگلویه و بویراحمد kbazmoon.ir ثبت نام اینترنتی فعلا مشخص نیستنحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98 در اکثر استان ها به صورت اینترنتی می باشد و ممکن است در برخی از استان ها ثبت نام به صورت حضوری انجام شود . برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی در استان هایی که به صورت اینترنتی است ، دانش آموزان با مراجعه به سایت استان محل سکونت ، اطلاعات دانش آموزی خود را ثبت کنند ولی در ثبت نام حضوری دانش آموزان موظفند با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود اقدام به ثبت نام نمایند . توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله های ثبت نام نمونه دولتی 97 - 98 ، ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 - 98 ، ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 - 98 ، شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98 و راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 - 98 را حتما مطالعه فرمایید .
منبع : سایت ثبت نام نمونه دولتی 97 – 98هیوا , مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهد , ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم , آزمون تیزهوشان ششم به هفتم , آزمون تیزهوشان نهم به دهم , بهترین منابع سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم , نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس تیزهوشان , سوالات تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم 95 , مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی , پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان , شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ,  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان , سوالات و پاسخ کلیدی آزمون تیزهوشان , بهترین مدارس ابتدایی و دبیرستان , ثبت نام مدارس ابتدایی و دبیرستان , اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان , کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی , اعلام نتایج مدارس شاهد , اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ,  , اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان , شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان , ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم , ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی , تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی , سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی و نهم به دهم , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم , ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی