کنکور کاردانی به کارشناسی 97  در تاریخ 12 / 05 /97 برگزار شد و تعداد شرکت کنندگان در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 102هزارو 818 هزار نفر بوده است . حدودا در دهه سوم شهریور ماه باید منتظر اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی باشند . داوطلبان برای دیدن نتایج خود لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس سایت sanjesh.org مراجعه کنند و از منوی سمت راست کاردانی به کارشناسی را انتخاب کنند و با کلیک بر روی اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی  نتایج  آزمون و انتخاب رشته خود را مشاهده کنند .  در ادامه مقاله به توضیح زمان و نحوه مشاهده نتایج می پردازیم . 

 زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

تقریبا بعد از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی که در تاریخ 97/05/12 برگزار شد ، نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اعم از رشته  های تحصیلی با آزمون و رشته های بدون آزمون که پذیرش در آن ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته های نیمه متمرکز فوریت های پزشکی کنکور مذکور تقریبا هفته اخر شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش  کشور اعلام می شود . متقاضیان می توانند برای آگاهی از زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد عضوکانال تلگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا ما باشید . 


نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

جهت دیدن نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 دو روش پیش روی شما قرار میگیرد . روش اول از طریق شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد شما می باشد . اگر به هر دلیلی به شماره پرونده خود که در زمان ثبت نام در رسید ثبت نامی شما قرار گرفته است دسترسی ندارید می توانید از روش دوم که داشتن شماره داوطلبی که در کارت ورود به جلسه شما قرار گرفته و شماره شناسنامه و سال تولد برای دیدن نتایج استفاده کنید . برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 میتوانید عضو کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا باشید .


 شرکت کنندگان کنکور کاردانی به کارشناسی 97 در رشته های پزشکی می توانند در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد شرکت کنند ولی متقاضیان رشته های غیر پزشکی می توانند بدون آزمون و از طریق سایت azmoon.org  در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97  شرکت نمایند .


منبع : نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97