پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار گرفت . با توجه به مجزا بودن مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد پس از بررسی نتایج مندرج در کارنامه کارشناسی ارشد ، به سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مراجعه کرده و برای انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمودند . امسال بر خلاف سال گذشته سامانه جدیدی تحت عنوان سامانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد طراحی شده که همین موضوع باعث سردرگمی بسیاری از داوطلبان در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شده بود . این سامانه در کنار مزیت هایی نظیر طراحی میز کار برای هر داوطلب دارای معایبی می باشد که از جمله آن می توان به عدم امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اشاره کرد . به دلیل درخواست های مکرر داوطلبان ، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قول داده که بازه زمانی جداگانه ای را برای ویرایش انتخاب رشته داوطلبان در نظر بگیرد . در ادامه زمان و نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شرح می دهیم .
زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از 15 تیر ماه آغاز شده و روز پنج شنبه 28 تیر ماه به پایان رسید . بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از روز شنبه 30 تیر ماه برای داوطلبان فراهم شده و به مدت 3 روز ادامه دارد تا متقاضیان بتوانند تغییرات مورد نظر را در رشته های انتخابی خود داشته باشند . ما نیز به محض اعلام زمان دقیق ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 این مقاله را بروزرسانی کرده و در کانال تلگرام کارشناسی ارشد به اطلاع داوطلبان می رسانیم .نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

سامانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 طوری طراحی شده که داوطلبان می بایست کلیه رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب نموده سپس دکمه ثبت نهایی را کلیک کنند . به عبارتی داوطلب فقط مجاز به یک بار زدن دکمه ثبت نهایی می باشد . هر چند این مطلب به صورت نکته در فرم انتخاب رشته درج شده بود اما بسیاری از داوطلبان بدون توجه به آن انتخاب های خود را ثبت کرده و دچار مشکل شده اند . از این رو مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد لینک ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را در روزهای آتی فعال می کند . متقاضیان بدین منظور می بایست به سایت azmoon.org مراجعه کرده و بر روی این لینک کلیک کنند . به محض شروع ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، راهنمای تصویری آن را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .


مشاوره ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

با توجه به این که احتمالا در زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 نیز محدودیت هایی برای داوطلبان در نظر گرفته می شود توصیه می کنیم حتما دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را مطالعه کرده و رشته محل های خود را با دقت و به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته درج نمایید . انتخاب رشته ای که تمامی فاکتورهای مهم من جمله علاقه در آن در نظر گرفته شود شما را به کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نزدیک می کند .
در صورتی که پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97 ، نتیجه مورد نظر را کسب نکرده یا موفق به قبولی در هیچ یک از انتخاب های خود نشدید می توانید شانس خود را در مراحل بعدی شامل تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 97 و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 امتحان کنید .
اگر در زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشکلی مواجه شده و نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده نمایید . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا شما را در کلیه مراحل آزمون کارشناسی ارشد یاری خواهند نمود .
منبع : ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97