سازمان سنجش آموزش کشورطی اطلاعیه ای مهلت ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 براساس سوابق تحصیلی را تمدید کرد .

پیرو اطلاعیه مورخ 97/05/06 به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌ نام و انتخاب رشته در رشته‌ های دارای پذیرش منحصراًً براساس سوابق تحصیلی ( معدل کل دوره کاردانی ) دوره های‌ کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور منحصراً بصورت اینترنتی تا تاریخ 97/05/17 تمدید می‌گردد . 

متقاضیانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگردیده‌اند، لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما و اصلاحات مربوطه ( موضوع اطلاعیه‌های مورخ 97/02/29 و 97/03/27 و همچنین اطلاعیه مورخ 97/05/06 مربوط به اصلاحات و اعلام رشته محل های جدید علاوه بر رشته‌ های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام ) مندرج در سایت این سازمان نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند . 

آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به اصلاحیه‌ های فوق نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام ، و در صورت تمایل اطلاعات مندرج در تقاضانامه خود را ویرایش نمایند .

منبع : سنجش

منبع : مهلت مجدد ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی 97