هیوا تخصصی ترین سایت مشاوره تحصیلی کشور

۱۷۰ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

منابع کنکور سراسری 97


سازمان سنجش با انتشار یک فایل PDF اطلاعیه ای منابع کنکور 97 را مشخص کرد .

در این فایل PDF که فقط شامل منابع رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی می شود لیست کتاب های دبیرستان که از آن در کنکور سراسری 97سوال طرح می شود مشخص شده است . داوطلبان رشته های هنر و زبان دقت داشته باشند که از این لیست فقط برای اطلاع از منابع دروس عمومی می توانند استفاده کنند .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی 96


 

تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی ، فرصتی مجدد برای ورود متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل در این دانشگاه ها می باشد . در ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی 96 ، آن دسته از رشته محل هایی که ظرفیت شان تکمیل نشده است ارائه می شوند و همه داوطلبانی که درکنکور سراسری 96 شرکت کرده و یا نکرده اند ، می توانند نسبت به ثبت نام در این مرحله اقدام نمایند . بنابراین ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور و غیرانتفاعی بصورت بدون کنکور نیز صورت میگیرد و متقاضیان می بایست از میان رشته محل های ارائه شده ، رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند . لازم به ذکر است که رشته های ارائه شده در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 96 در مقطع کارشناسی پیوسته و رشته های ارائه شده در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی 96 در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می باشند . در این مقاله برآنیم تا اطلاعات و راهنمایی از زمان و شرایط و مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی 96 را در اختیارتان قرار دهیم .


 ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی بصورت حضوری می باشد . 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

پاسخ به سوالات متداول کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96


دانشگاه پیام نور هر ساله علاوه بر پذیرش از طریق آزمون سراسری ، از طریق دوره های فراگیر نیز برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد .ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش صورت گرفته و علاقه مندان برای شرکت در آزمون می بایست پس از مطالعه دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای ثبت نام اقدام نمایند . با توجه به این که متقاضیان شرکت در آزمون فراگیر پیام نور دانشپذیر تلقی شده و نحوه برگزاری آزمون در این دوره با سایر دوره ها متفاوت می باشد ، سوالات بسیاری را در ذهن داوطلبان به وجود می آورد . در این مقاله سعی کرده ایم با توجه به اطلاعات در دسترس و دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 به این سوالات پاسخ دهیم .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

گزارش نهایی دستاوردهای کمپین هیوا برای همه


17 مهر ماه بود که تصمیم گرفتیم به مناسبت دومین سال آغاز به فعالیت مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ، به شما همراهان همیشگی که در این دو سال هیچ گاه ما را تنها نگذاشته اید هدیه ناقابلی تقدیم کنیم . خیلی فکر کردیم که چگونه می توانیم شیرینی حاصل از موفقیت های دو سال گذشته را با شما تقسیم کنیم و سرانجام به این نتیجه رسیدیم هیچ چیز بهتر از این نیست که این امکان را برای کلیه ایرانیان در سراسر جهان فراهم بیاوریم که بتوانند بدون پرداخت هزینه اضافی و بصورت کاملا رایگان از خدمات مشاوره تحصیلی هیوا استفاده کنند . در نتیجه کمپین #هیوا_برای_همه استارت خورد و در آن به مدت دو روز امکان استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا رایگان شد . اما با توجه به همزمانی این کمپین با رویداد های مهمی همچون تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 ، تکمیل ظرفیت دکتری 96 و نزدیکی به رویدادهایی مانند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 و ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 و همچنین استقبال بی نظیر شما تصمیم گرفتیم که مهلت استفاده از این کمپین را 5 روز دیگر تمدید کنیم . در ادامه گزارش کاملی از نتایج این کمپین ارائه می کنیم :


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

پاسخ به سوالات متداول تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96


با توجه به نزدیک شدن زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 ، بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد 96 ، متقاضی شرکت در این مرحله می باشند . بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش ، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد روز شنبه 22 مهر ماه منتشر شده و فرایند انتخاب رشته در بازه زمانی 24 تا 27 مهر ماه انجام می گیرد . در این میان ، دغدغه بسیاری از داوطلبان ، یافتن پاسخ سوالاتی است که برای آنها مبهم بوده و اطلاع کاملی از آن ندارند . از آن جا که ممکن است عدم آگاهی در این زمینه ، مشکلاتی را در روند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد به وجود آورد ، در این مقاله سعی کرده ایم به سوالات متداولی که در این خصوص مطرح می شود پاسخ دهیم تا داوطلبان با اطلاعات کامل تری برای تکمیل ظرفیت اقدام کنند .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97


با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری 97 ، لازم دانستیم تا مقاله ای پیرامون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97بنویسیم تا آن دسته از متقاضیانی که در کنکور دکتری 97 شرکت کردند ، بتوانند با مطالعه آن پاسخ دقیقی به سوالات احتمالی خود بدهند . در این مقاله بر آن شدیم تا مواردی مانند نحوه دریافت ، رفع نقص و ویرایش اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را به صورت کامل شرح دهیم . با توجه به یکی بودن آزمون دکتری سراسری 97  و آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ، داوطلبان با دریافت یک کارت ورود به جلسه ، می توانند در کنکور دکتری 97 شرکت کنند . دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 برای تمامی داوطلبانی که در این کنکور نام نویسی کرده و قصد شرکت دارند ، الزامی می باشد . این الزام به دلیل داشتن اطلاعات مهمی روی کارت ، همچون نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، سهمیه ثبت نامی ، گروه آزمایشی ، کد رشته امتحانی و نام رشته امتحانی می باشد و از ورود افرادی که کارت ورود به جلسه ندارند خودداری می شود .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری ژنتیک و به نژادی گیاهی 96


تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در رشته ژنتیک و به نژادی گیاهی توسط سازمان سنجش و به منظور پرکردن ظرفیت خالی دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی و پیام نور و طبق لیست رشته محل های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری 96 برگزار می شود . داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت دکتری ژنتیک و به نژادی گیاهی درصورت کسب حدنصاب تراز قبولی در این مرحله 50 درصد از راه را طی می کنند و برای قبولی نهایی باید در مرحله مصاحبه دکتری 96 هم شرکت کنند . از آنجایی که ملاک دعوت بهمصاحبه دکتری در تکمیل ظرفیت دکتری ژنتیک و به نژادی گیاهی ، تراز داوطلبان است ( و نه رتبه ) بنابراین در این مقاله قصد داریم تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری ژنتیک و به نژادی گیاهی 96 را در اختیار داوطلبان قرار دهیم .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حشره شناسی کشاورزی 96


تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در رشته حشره شناسی کشاورزی توسط سازمان سنجش و به منظور پرکردن ظرفیت خالی دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی و پیام نور و طبق لیست رشته محل های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری 96 برگزار می شود . داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت دکتری حشره شناسی کشاورزی درصورت کسب حدنصاب تراز قبولی در این مرحله 50 درصد از راه را طی می کنند و برای قبولی نهایی باید در مرحله مصاحبه دکتری 96 هم شرکت کنند . از آنجایی که ملاک دعوت بهمصاحبه دکتری در تکمیل ظرفیت دکتری حشره شناسی کشاورزی ، تراز داوطلبان است ( و نه رتبه ) بنابراین در این مقاله قصد داریم تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حشره شناسی کشاورزی 96 را در اختیار داوطلبان قرار دهیم .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث 96


تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در رشته الهیات علوم قرآن و حدیث توسط سازمان سنجش و به منظور پرکردن ظرفیت خالی دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی و پیام نور و طبق لیست رشته محل های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری 96 برگزار می شود . داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث درصورت کسب حدنصاب تراز قبولی در این مرحله 50 درصد از راه را طی می کنند و برای قبولی نهایی باید در مرحله مصاحبه دکتری 96 هم شرکت کنند . از آنجایی که ملاک دعوت بهمصاحبه دکتری در تکمیل ظرفیت دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث ، تراز داوطلبان است ( و نه رتبه ) بنابراین در این مقاله قصد داریم تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث 96 را در اختیار داوطلبان قرار دهیم .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری بیماری شناسی گیاهی 96


تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در رشته بیماری شناسی گیاهی توسط سازمان سنجش و به منظور پرکردن ظرفیت خالی دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی و پیام نور و طبق لیست رشته محل های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری 96 برگزار می شود . داوطلبان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت دکتری بیماری شناسی گیاهی درصورت کسب حدنصاب تراز قبولی در این مرحله 50 درصد از راه را طی می کنند و برای قبولی نهایی باید در مرحله مصاحبه دکتری 96 هم شرکت کنند . از آنجایی که ملاک دعوت بهمصاحبه دکتری در تکمیل ظرفیت دکتری بیماری شناسی گیاهی ، تراز داوطلبان است ( و نه رتبه ) بنابراین در این مقاله قصد داریم تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری بیماری شناسی گیاهی 96 را در اختیار داوطلبان قرار دهیم .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مرکز مشاوره تحصیلی هیوا